Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Szkolne Jasełka

22 grudzień 2023
Ogromną radość sprawiło wszystkim wyjątkowe wydarzenie, które miało miejsce w naszym kościele parafialnym.
Dziś, przy współpracy z niezwykle zaangażowaną nauczycielką Joanną Kmiecik, nasi uczniowie przygotowali wzruszające Jasełka, które wprowadziły nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, dzieci z klas I-III zaprezentowały nie tylko swoje aktorskie talenty, ale również głęboko zakorzenioną w nich radość z opowiadania historii narodzin Jezusa Chrystusa. Pod kierunkiem Pani Joanny Kmiecik przygotowali niezapomniane przedstawienie, w którym każdy gest i słowo niosły ze sobą przesłanie miłości, pokoju i radości.

Niezapomnianym momentem tego dnia były również wspólne śpiewy kolęd, które dodatkowo wypełniły nasze serca ciepłem i wzruszeniem. Mamy nadzieję, że ta tradycyjna forma śpiewania kolęd wzbudziła w sercach piękne wspomnienia związane z Bożym Narodzeniem.

Również serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która z wielkim zaangażowaniem zorganizowała słodki poczęstunek, dzięki któremu mogliśmy razem spędzić czas w miłej atmosferze. Wasza inicjatywa sprawiła, że to wydarzenie stało się nie tylko czasem refleksji i modlitwy, ale także okazją do wzajemnego dzielenia się radością i wspólnoty.

Dziękujemy również wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za ich wkład w to wyjątkowe wydarzenie. Wasza wspólna praca sprawiła, że mogliśmy razem celebrować radosną tajemnicę Narodzenia Pana Jezusa.

Z serca dziękujemy i życzymy Wam wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, spokoju oraz radości w Nowym Roku.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2023-12-22 13:16:53)
Informację zmodyfikował(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2023-12-22 15:49:02)
Liczba odwiedzin: 46007
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij