Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwiec 2023
23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
Był to dzień szczególny, nie tylko ze względu na to, że z murami dziewkowickiej podstawówki pożegnali się ósmoklasiści, ale również dlatego, że w naszej szkole w tym roku rozpoczął się długo wyczekiwany, generalny remont.

Wszystkie dzieci przez cały rok wytrwale pracowały, a my jesteśmy dumni z osiągnieć naszych uczniów. Ci, którzy włożyli najwięcej pracy, zostali docenieni podczas uroczystej akademii. Pani Dyrektor wręczyła tym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz ufundowane przez Radę Rodziców nagrody książkowe.

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego był też doskonałą okazją, aby oficjalnie podziękować nauczycielce - Pani Irenie Gajdzie, za wieloletnią pracę w naszej szkole, za trud włożony w nauczanie i wychowywanie, za profesjonalizm, pasję, zaangażowanie i wielkie serce dla dzieci.

Za część artystyczną apelu odpowiedzialni byli uczniowie klasy trzeciej i ósmej. Trzecioklasiści wyrecytowali piękne wiersze o tematyce wakacyjnej i odśpiewali piosenki wprawiające w doskonały nastrój.
Ósmoklasiści zaprezentowali scenki teatralne, które rozbawiły publiczność oraz w słowach wierszy podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Na końcu wszyscy wspólnie odśpiewali piosenkę Marka Grechuty – „Dni, których nie znamy”, na znak, że przed ósmoklasistami-absolwentami otwiera się nowy rozdział w życiu.

Absolwentom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu oraz dostania się do wymarzonych szkół.

Przed nami ponad dwa miesiące wakacji. Życzymy wszystkim dużo odpoczynku, wspaniałych przygód w blasku słońca, bezpiecznych podróży i szczęśliwych powrotów do szkolnych ławek.

Pięknych wakacji!!!


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2023-07-04 06:35:15)
Informację zmodyfikował(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2023-07-04 20:04:33)
Liczba odwiedzin: 25901
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij